Pranie tapicerki Legionowo

PRANIE TAPICERKI W MIEŚCIE LEGIONOWO 

Pranie tapicerki LegionowoPranie tapicerki jest usługa którą oferujemy mieszkańcom  miasta Legionowo jak również Warszawy i okolicznych miejscowości. Pomożemy Ci w pozbyciu się uporczywych plam i wyczyścimy brudną sofę, kanapę, wersalkę, krzesło czy narożnik. Już nie będziesz zmuszona/y wiecznie przykrywać ich narzutą a na krzesła nakładać pokrowce.

CLEANART – SZTUKA PRANIA TAPICERKI MEBLOWEJ!

Przy użyciu właściwych , nowoczesnych urządzeń oraz bardzo wysokiej  jakości środków chemicznych wykonany profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej. Usuwamy różnego rodzaju plamy po produktach spożywczych, napojach, sokach itp. Mamy również wiele środków przeznaczonych do usuwania zapachów. Pranie tapicerki stwarza możliwość aby Twój mebel znów będzie pachniał świeżością. Ale tapicerki meblowe są nie tylko z tkanin. Zajmujemy się również renowacją skóry oraz czyszczeniem tapicerki skórzanej

I jeszcze jedno – jesteśmy z Legionowa, zatem jeśli szukasz takiego rodzaju usług w naszym mieście to jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

 

Potrzebujesz więcej informacji?
 

 

lub zadzwoń do nas : 507786159

 

Czyszczenie tapicerki LegionowoW naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne urządzenia czyszczące tapicerkę meblową oraz stosujemy bardzo dużą gamę różnego rodzaju środków chemicznych, w tym odplamiaczy, dzięki którym czyszczenie sofypranie narożnikaczyszczenie kanapy czy pranie foteli pozwala na uzyskanie widocznych efektów. Stosujemy urządzenia i środki piorące renomowanych firm takich jak: 

  •        Ashbys,
  •        Numatic,
  •        Sebo
  •        Prochem,
  •        Chemspec

CLEANART JEST ODPOWIEDZIĄ NA POTRZEBY KLIENTÓW I KLIENTEK, CHCĄCYCH WYPRAĆ TAPICERKĘ W LEGIONOWIE!

Gwarantujemy Ci, że wraz z meblem odświeżymy również i Twoje samopoczucie, co będzie zauważalne niemal od razu. W tapicerce gromadzi się ogromna ilość kurzu i roztoczy. Aby pomóc w utrzymaniu czystości na dłużej, proponujemy, by pranie tapicerki zakończyć  nałożeniem specjalnej impregnacji. Taką powierzchnię łatwiej czyścić, gdyż brud słabiej wnika. Oczywiście warto też pomyśleć aby czyszcząc tapicerkę aby w tym samym czasie wykonać pranie dywanów , która to usługę specjalnie polecamy mieszkańcom miasta Legionowo.

Poza tym zapraszamy na nasze 2 kanały na YouTube ,które są wymienione w zakładce „Technka„.

Masz pytania?
 

 

lub zadzwoń do nas : 507786159