Pranie wykładzin Legionowo

PRANIE WYKŁADZIN LEGIONOWO I OKOLICE

Pranie wykładzin LegionowoPranie wykładzin polecamy mieszkańcom miasta Legionowo jak również Warszawy i okolicznych miejscowości. Plamy na wykładzinie mogą być trudne do samodzielnego usunięcia, nie wspominając o tym, że czyszczenie wykładzin na własną rękę może skończyć się ich uszkodzeniem. Na zabrudzonych powierzchniach gromadzi się nie tylko kurz, ale także bakterie i roztocza, które sprzyjają powstawaniu alergii i chorób. Dlatego szczególnie istotne jest pranie wykładzin  w sposób profesjonalny.

Zapraszamy również na nasz kanał „Plamomania” na YouTube, opisujący jak radzić sobie z plamami jakie możemy spotkać na wykładzinach, dywanach i tapicerkach. Posiadamy 2 kanały na YouTube ,które są wymienione w zakładce „Technka„.

CLEANART TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA TO, BY TWOJA WYKŁADZINA ODZYSKAŁA ŚWIEŻOŚĆ !

Czyścimy wykładziny wykonane z:

  •        Polipropylenu,
  •        Poliamidu,
  •        Poliestru,
  •        Wełny.

Nasze usługi obejmują również wykładziny o składzie mieszanym.

Oferujemy profesjonalne pranie wykładzin biurowych oraz domowych. Używamy tylko wysokiej jakości środków chemicznych, renomowanych firm, takich jak Chemspec czy Prochem. Eliminują one zabrudzenia i pomagają pozbyć się plam oraz nieprzyjemnych zapachów. Środki czyszczące dobieramy odpowiednio, w zależności od gatunku tkaniny, stopnia i rodzaju zabrudzenia.

Wykonując naszą usługę – pranie wykładzin, przede wszystkim staramy się zabezpieczamy miejsce naszej pracy przed przypadkowymi uszkodzeniami. Nasze usługi polecamy klientom indywidualnym oraz firmom, placówkom przedszkolnym i szkolnym, biurom czy bibliotekom.

CLEANART – JAKOŚĆ STOSOWANYCH  ŚRODKÓW MA ZNACZENIE W CZYSZCZENIU WYKŁADZIN!

 

Masz pytania ?
 

 

lub zadzwoń do nas : 507786159