Usługi

Pranie kanapy, czyszczenie foteli i inne nasze usługi .

pranie kanapyPranie kanapy jest fragmentem naszej usługi jaka jest czyszczenie tapicerki meblowej.  Oprócz usług prania kanapy wykonujemy  także czyszczenie foteli, krzeseł jak również pranie narożników, puf oraz sof.  Pierzemy i czyścimy praktycznie każdy rodzaj mebli tapicerowanych.  Usługi związane z czyszczeniem tapicerki takie jak pranie kanapy wykonujemy za pomocą bardzo dobrej jakości środków i za pomocą profesjonalnych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą prania tapicerki.

Pranie dywanów i wykładzin dla mieszkańców Legionowa , Warszawy i okolic

Pranie dywanówKolejną usługi jakie wykonujemy to pranie dywanów. Pierzemy dywany zarówno o krótki jaki i długim włosem. Czyścimy dywany wykonane z ;poliestry, poliamidu, polipropylenowe.Ponadto  mamy specjalny pogram do prania dywanów wełnianych z odpowiednio dedykowanymi środkami. Zabezpieczamy podłogi i parkiet drewniane przed przemoczeniem. Więcej informacji znajduje się w z zakładce dotyczącej prania dywanów.

Pranie wyjładzinOprócz dywanów również realizujemy zlecenia dotyczące prania wykładzin. Tutaj podobnie jak w przypadku dywanów czyścimy wykładziny wykonane z włókien sztucznych jak również te wykonane z wełny. Popularnym problemem w przypadku wykładzin są tzw. ścieżki komunikacyjne. Są to mocno zabrudzone miejsca w których najczęściej się poruszają się użytkownicy takich wykładzin. Posiadamy środki które są dedykowane własnie do tego rodzaju zabrudzeń. Więcej informacji z zakładce o praniu wykładzin.

Czyszczenie tapicerki skórzanej i odpowiednia pielęgnacja pozwoli przedłużyć życie Twoim meblom.

Czyszczenie foteli skórzanychCzyszczenie i renowacja skóry to następne pozycje w naszej ofercie.  Zajmujemy się skórami zarówno gładkimi jak i szorstkimi. Stosujemy  profesjonalne środki na co dzień stosowane przez fabryki mebli i producentów samochodów i łodzi. Posiadamy odpowiednią wiedzę i certyfikaty. Wiele renowacji mogło by nie mieć miejsca gdy nie stosowanie nieodpowiednich środków czy też zaniechania pielęgnacji skóry. Dlatego  polecamy naszą usługę czyszczenia skóry połączoną z impregnacją . Więcej informacji w zakładce na naszej stroni, poświęconej renowacji skóry.

Czysty materac daje szanse na lepszy sen.

Lanca do czyszczenia materacyTakże pranie materacy jest w naszej ofercie usług.Dobry sen jest jedną rzeczy których jest przez nas mile widziana na koniec wyczerpującego dnia. Niestety nie zawsze jest to możliwe gdyż materace na których śpimy bywają mocno zbrudzone . Odpowiednie pranie pomoże  odświeżyć materac. Ważnym aspektem prania materaca jest unikanie efektu przemoczenia. I tu z pomocą przychodzi technika. Do prania materacy stosujemy specjalna profesjonalną lancę widoczną na zdjęciu obok ,która pierze z użyciem ograniczonej ilości wody.  Oprócz prania w naszej ofercie jest też dezynfekcja materacy profesjonalnymi środkami. Informację o praniu materacy znajdują się  na naszej stronie w odpowiedniej zakładce.

Renowacja przywraca życie starym butom.

Renowacja butów zamszowych GazelleNasza praca skierowana jest również na przywracanie do życia przedmiotów takich jak buty,torebki czy portfele. Zajmujemy się przedmiotami wykonanymi z skóry gładkich, szorstkich (zamsz i nubuk) oraz tworzyw sztucznych.. Ale należy pamiętać ,że nie wszystkie przedmioty a zwłaszcza te z tworzyw sztucznych dają szansę na odnowę.  Wykonujemy renowację poprzez malowanie jak również barwienie czy też zabiegi środkami pielęgnującymi.  Możliwa jest również personalizacja/custom butów. Zapraszamy na naszą stronę „But Od Nowa” poświęconą tego typu pracą,

 

 

 

Zapraszamy też na nasze kanał na YouTube „Pranie tapicerki – Cleanart

 

 

Posiadamy również tematyczny kanał związany z różnego rodzaju zabrudzeniami na tapicerce , dywanach i materacach – „Plamomania”

 

 

 

Masz pytania? 

 

 

 

 

lub zadzwoń do nas : 507786159