Pranie materacy

PRANIE MATERACY JEST NASZĄ USŁUGĄ DLA MIESZKAŃCÓW MIASTA WARSZAWA I OKOLIC

pranie materacyDlaczego nasze usługi takie jak pranie materacy mogą pomóc zasnąć? Czy zastanawiasz się czasem nad przyczyną niespokojnego, płytkiego snu? Czy co rano wstajesz zmęczony i cały dzień masz kiepskie samopoczucie? Przyczyna może tkwić w materacu, z czego często nie zdajemy sobie sprawy. Skuteczne okaże się profesjonalne  pranie materaca z pomocą CLEANART.

CLEANART – PRANIE MATERACY –  CZYSTY MATERAC – SPOKOJNY SEN

Na ogół nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie zagrożenie czeka na nas we własnym łóżku. To najczęściej roztocza żywiące się pleśnią i naskórkiem, ale również zdarzają się groźne pluskwy. Podobnie jak brud, kurz oraz plamy i zapachy odbierają nam poczucie komfortu. Z tego powodu doskonałym rozwiązaniem jest regularnie czyszczenie materacy.

Pranie materacy z naszą firmą, wykonane jest zawsze dokładnie i sumiennie. Do czyszczenia stosujemy profesjonalny zestaw urządzeń, w skład którego wchodzi  lanca do prania materacy. Tym sposobem czyszczenie materaca nie powoduje jego  znacznego przemoczenia a  w związku z tym , czas jego schnięcia jest  skrócony . Środki jakie posiadamy i wysoka temperatura prania są pomocne w oczyszczaniu materacy.

Ponadto zapraszamy na nasze 2 kanały na YouTube, wymienione w zakładce ” Technika”. Również w tej zakładce podajemy więcej informacji dotyczących naszego sprzętu o którymi piszemy powyżej jak również środków jakie stosujemy.

 

Potrzebujesz więcej informacji ?

 

 

 

lub zadzwoń do nas : 507786159

 

CLEANART – ODŚWIEŻENIE TWOJEGO MATERACA POPRZEZ ODPOWIEDNIE PRANIE!

Oferujemy pranie materacy przy wykorzystaniu profesjonalnych środków renomowanych firm takich jak Chemspec i Prochem. Aby uzyskać jak najlepsze efekty stosujemy specjalistyczne :

  • detergenty do prania,
  • prespray,
  • odplamiacze,
  • odświeżacze i dezodoranty,
  • środki czynne biologiczne,
  • środki bakteriobójcze,
  • impregnaty.

Czyszczenie materaca może odbywać się jednostronnie lub dwustronnie. Mamy też specjalne programy prania materacy gdy jest potrzebne nie tylko odświeżenie ale przede wszystkim dezynfekcja materaca. Dlatego jest to przydatne dla hoteli, domów opieki jak i klientów indywidualnych dla których jest istotne zachowanie czystości materaca. Polecamy wpis na naszym blogu.

SPRAWIMY, ŻE TWÓJ MATERAC ODZYSKA ŚWIEŻOŚĆ!

Oferujemy usługę czyszczenia każdego rodzaju materaca – zarówno dziecięcego, jak i dla dorosłych. Rejon naszego działania to :  Warszawa Białołęka,  Warszawa Bemowo, Warszawa Wola, Warszawa Targówek, Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Praga, Legionowo, Jabłonna, Łomianki, Wołomin, Kobyłka, Ząbki, Zielonka , Radzymin, Nowy Dwór Mazowiecki, Nieporęt, Serock, Wieliszew.

 

Masz pytania ?

 

 

 

lub zadzwoń do nas : 507786159