Pranie dywanów Legionowo

PRANIE DYWANÓW  W LEGIONOWIE, WARSZAWIE I OKOLICACH

Pranie dywanów LegionowoBrudny dywan nie będzie zdobił  pomieszczenia a pranie dywanów jest naszą usługa skierowaną do mieszańców miasta Legionowo jak również Warszawy oraz okolic. Dywany wymagają też odpowiedniej dbałości, ale domowe sposoby nie zawsze okazują się być wystarczające. Wówczas warto zwrócić się o pomoc do specjalistycznej firmy, takiej jak CLEANART.

Przy użyciu właściwych , nowoczesnych maszyn oraz  bardzo dobrych środków chemicznych pranie dywanów daje satysfakcjonujące rezultaty. Czyścimy dywany wełniane, jak również te o długim włosiu zwany shaggy lub włochacz oraz poliestrowe, poliamidowe  i polipropylenowe dywany, o krótkim czy też długim włosiu.

CLEANART TO PROFESJONALNE PRANIE DYWANÓW DLA MIESZKAŃCÓW MIASTA LEGIONOWO

Pracujemy używając  profesjonalnego sprzętu piorącego  do tapicerki oraz czyszczącego dywany przy wykorzystaniu szeroką palety różnorodnych  środków chemicznych . Jednak zawsze dobieramy odpowiednie środki do rodzaju surowców, z jakich jest wykonany dywan. Ze szczególną dbałością traktujemy dywany wełniane – dla nich proponujemy specjalny program czyszczenia oraz środki posiadające atest Organizacji Woolsafe. Usuwany różnego rodzaju plamy oraz zapachy . Polecamy zobaczyć  nasz cennik prania dywanów.

 

Stosujemy sprzęt  i środki piorące tylko renomowanych firm takich jak:

  •         Numatic,
  •         Ashbys
  •         Sebo
  •         Prochem,
  •         Chemspec

CLEANART – STARANNOŚĆ NA KAŻDYM ETAPIE!

Od początku do końca przestrzegamy procedur wysokiej jakości usług. Dlatego podłogi i panele drewniane zabezpieczamy folią, która jest podkładana pod dywan przed rozpoczęciem prania. Zawsze zmieniamy obuwie zewnętrzne. Ponadto nasza załoga posiada specjalne uniformy do pracy, z logo firmy.

Czyszczenie dywanów odbywa się u klienta – w mieszkaniu, w domu, w lokalu firmowym bądź w siedzibie instytucji.  Dojazd zawsze jest zwarty w cenie usługi.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji  to :
 

 

lub zadzwoń do nas507786159