Renowacja skóry

RENOWACJA SKÓRY ORAZ CZYSZCZENIE SKÓRY

renowacja skóryRenowacja skóry jak również czyszczenie skóry są jedną z wykonywanych przez nas usług. Tapicerka skórzana coraz częściej gości w naszych domowych salonach, gabinetach firm i instytucji a także pokrywa siedzenia samochodowe. Zazwyczaj nie zdajemy sobie z tego sprawy, że wymaga ona specjalnej troski i opieki.

Odpowiednia pielęgnacja – czyszczenie, renowacja i konserwacja skóry mogą zagwarantować bardzo długi okres perfekcyjnego wyglądu. Przede wszystkim należy pamiętać o regularności zabiegów, najlepiej dwa razy do roku, nie częściej niż co kwartał. W międzyczasie zalecane jest samodzielne czyszczenie odkurzaczem z miękką szczoteczką do tego przeznaczoną.

 

 RENOWACJA SKÓRY, OŻYWI TWOJĄ TAPICERKĘ, DZIĘKI CLEANART!

Narożnik skórzanyUżywany profesjonalnych środków oraz narzędzi naprawczych, których na co dzień są stosowane przez zakłady produkujące meble , firmy samochodowe oraz producentów łodzi. Nie stosujemy tanich zmienników i korzystamy wyłącznie z legalnych źródeł dystrybucji. 
  

Zakres naszych usług to:

 • czyszczenie tapicerki skórzanej,
 • konserwacja skóry meblowej
 • renowacja skóry
 • pielęgnacja mebli skórzanych,
 • retusz uszkodzeń 
 • regeneracja mebli skórzanych
 • naprawa mebli skórzanych systemem SMART  

Każdorazowo, starannie dobieramy środki do gatunku skóry i jej potrzeb. Ponadto bierzemy pod uwagę rodzaj skóry, jej przeznaczenie, wiek oraz intensywność używania.

RENOWACJA SKÓRY SPOSOBEM NA DŁUGIE ŻYCIE MEBLI

Pamiętaj – jeżeli chcesz długo cieszyć się pięknem skórzanej tapicerki – powierz opiekę nad nią profesjonalistom. Tylko właściwie wykonane zabiegi uchronią ją przed trwałymi  zabrudzeniami, otarciami i działaniem wody a skóra zachowa miękkość, elastyczność i piękny kolor.  Zdarza się, że słyszymy – „Nie wiedziałem/am co kupić i użyłem/am domowego środka…”. W związku z tym taki mebel zamiast poprawy kondycji wymaga renowacji skóry.

Możesz powierzyć nam do konserwacji różnego rodzaj skórzanej tapicerki, jaki jest stosowany w obiciach meblowych . Zajmujemy się skórą:

 • gładką,
 • ekologiczną,
 • zamszem i  nubukiem,
 • antyczna,
 •  pull-up,
 • PU (laminowane dwoiny).

Potrzebujesz więcej informacji?
 

 

lub zadzwoń do nas : 507786159

CZYSZCZENIE SKÓRY PRZEDŁUŻY ZYCIE TWOICH MEBLI

Czyszczenie skóry na przykładzie foteli i sofyOdpowiednia pielęgnacja, czyszczenie i konserwacja skóry są istotne dla skóry, ponieważ mogą bardzo pomóc dla zachowania dobrego stanu. skóry. Dlatego warto pamiętać o regularności zabiegów, najlepiej dwa razy do roku, nie częściej niż co kwartał. Przede wszystkim w międzyczasie zalecane jest samodzielne czyszczenie odkurzaczem z miękką szczoteczką, przeznaczoną do tego typu prac.

Jednak wiele osób nie wie w jaki sposób i przy użyciu jakich środków może wykonać czyszczenie skóry. Czasami skóry nie są czyszczone przez wiele lat. Porównują to do ludzkich dłoni – jak by one wyglądały gdyby nie były czyszczone przez klika lat? Dlatego oferujemy usługę czyszczenia skóry wraz z impregnacją z użyciem profesjonalnych środków. Podczas takiej usługi pokażemy Tobie jak należy dbać o skórę aby była ona w dobrej kondycji i jakie środki stosować do pielęgnacji skóry.

NAJCZĘSTSZE BŁĘDY PODCZAS CZYSZCZENIA SKÓRY

Wytarta sofa skórzanaMimo dostępności specjalnych preparatów do skóry ,środki typu Cif, Ludwik, Domestos, oliwka dla dzieci,oliwa z oliwek, krem Nivea, mydło Biały Jeleń, szare mydło, aceton, benzyna podobnie jak szczotka ryżowa, magiczna gąbka a nawet druciak są stosowane w domowej pielęgnacji skóry w celu czyszczenia i konserwacji tapicerki skórzanej . Jednak stosowanie tych środków nie zbyt polepsza kondycji skóry. Potem spotykamy się z tym problemem stosowanie takich środków gdy z tego powodu dochodzi do uszkodzeń powierzchni i potrzebna jest renowacja skóry. Nieodpowiednie środki czyszczące a przede wszystkim wieloletni brak impregnacji i efekt jest widoczny na zdjęciu powyżej. Poniżej zdjęcie przedstawiające efekt czyszczenie skóry typu bycast za pomocą płynu Ludwik.

Uszkodzenie podłokietnika z bycastuPodsumowując – jeśli skóra w Twoim samochodzie lub meblach jest brudna i nie możesz jej doczyścić domowymi sposobami to przede wszystkim proponujemy naszą usługę czyszczenie skóry wraz z impregnacją przy zastosowaniu profesjonalnych środków do skóry. Wyczyszczona skóra będzie wyglądała zdecydowanie lepiej. Czyszczenie wszelkiego rodzaju skóry ,wykonujemy na miejscu u klientów/klientek.

Chcesz zlecić czyszczenie skóry?
 

 

lub zadzwoń do nas : 507786159

TAPICERKA SKÓRZNA – LUKSUS, O KTÓRY WARTO CZYŚCIĆ

Zbyt częsta pielęgnacja skóry środkami chemicznymi oraz nieumiejętna konserwacja skóry nie jest wskazana. Jednak zbyt duża ilość nałożonych środków pielęgnacyjnych natłuszcza w za dużym stopniu, co prowadzi do perforacji skóry. Dlatego czyszczenie skóry warto wykonywać 1-2 razy w roku aby zachować skórę w dobrej kondycji.

Sprawimy, że Twój mebel,zachowają dobrą kondycję tak długo, jak tylko to będzie możliwe. Posiadamy odpowiednie certyfikaty oraz właściwą wiedzę na ten temat różnego rodzaju skór. Stosujemy tylko sprawdzone i wypróbowane produkty firm OTTIMO Systems ( Fenice Care System  S.p.A. Unip.), oraz Colourlock .

CLEANART – POWIERZ CZYSZCZENIE SKÓRY SPECJALISTOM

Oferujemy profesjonalne czyszczenie tapicerki skórzanej na miejscu u klienta. Przyjedziemy do Ciebie do domu lub do biura. Nasz obszar działania to Legionowo a także Warszawa i okolice.

Oczywiście czyszczenie i renowacja skóry to jedna z usług które oferujemy. Zajmujemy się również renowacją butów. Więcej informacji jest w zakładce „Usługi”.
 
Renowacja butów skórzanych AldoMalowanie butów ślubnychOdnowienie kolory zamszowych butów NewBalace
Ponadto  wykonujemy również usługi takie jak czyszczenie tapicerki oraz pranie dywanów .

Masz pytania ?
 

 

lub zadzwoń do nas : 507786159