Cennik

CENNIK  PRANIA  DYWANÓW, TAPICERKI, WYKŁADZIN I MATERACY

Cennik prania tapicerki i dywanówWiele osób interesuje cennik dotyczący usług prania dywanów, wykładzin jak również czyszczenia tapicerki i materacy. Dlatego przygotowaliśmy taki przykładowy cennik. Jednak prosimy o kontakt z nami w celu dokładniejszego ustalenia cen poszczególnych usług. Oferujemy szeroki zakres usług, począwszy od takich, jak czyszczenie tapicerki, przez pranie dywanów, pranie wykładzin czy czyszczenie materacy. Świadczymy nasze usługi na terenie Legionowa, Warszawy i okolic, realizując zamówienia zarówno od indywidualnych klientów, jak i od instytucji czy firm.

Ceny ustalane są za każdym razem indywidualnie – w związku z tym, bierzemy pod uwagę stopień i rodzaj zabrudzenia, materiał, ilość zużytych środków piorących czy czas poświęcony na czyszczenie. Nasze ceny są konkurencyjne – poniżej przedstawiamy przykładowe:

Cennik usług
L.p. Rodzaj usługi Cena
   1 Poduszka 5-10 zł
   2 Krzesło 10-15 zł
   3 Pufa 15-30 zł
   4 Fotel 25-50 zł
   5 Tapczan 60-80 zł
   6 Wersalka 80-100 zł
   7 Sofa, kanapa 90-120 zł
   8 Materac 1 – osobowy, jednostronnie od 50 zł
   9 Materac 1 – osobowy, dwustronnie od 70 zł
10 Materac 2 – osobowy, jednostronnie od 70 zł
11 Materac 2 – osobowy, dwustronnie od 90 zł
12 Narożnik 100-180 zł
13 Dywan 7-18 zł / m²
14 Wykładzina 7-15 zł / m²
15 Wyłącznie usuwanie plam cena do ustalenia
16 Impregnacja cena do ustalenia

CO ZAWIERA CENA PRANIA DYWANU BĄDŹ TAPICERKI?

Aby nieco wyjaśnić szczegóły techniczne usługi przygotowaliśmy tekst opisujący technikę jak wykonujemy nasze usługę . Zapraszamy do zapoznania się z tą informacją.

JAK PRZEKAZUJEMY WYCENĘ DLA USŁUG RENOWACJI ORAZ CZYSZCZENIA SKÓRY

Renowacja skóry oraz czyszczenie tapicerki skórzanej jako usługa  jest traktowana oddzielnie i z tego powodu za każdym razem cennik jest przedstawiany indywidualnie. Ponadto zapraszamy też do skorzystania z naszych usług renowacji butów o której więcej można się dowiedzieć z zakładki Usługi.

POZOSTAŁE ZASADY DLA NASZYCH CEN

Minimalna wartość zamówienia: 100 zł

Powyższy cennik prania dywanów,, tapicerki, ,wykładzin i materacy  nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych.

Chętnie udzielimy więcej szczegółowych informacji o naszych  cenach i usługach.  Zapraszamy do kontaktu z nami.

Potrzebujesz więcej informacji ?
 

 

lub zadzwoń do nas : 507786159