Cennik

CENNIK  PRANIA  DYWANÓW, TAPICERKI, WYKŁADZIN I MATERACY

Cennik prania tapicerki i dywanówWiele osób interesuje cennik dotyczący usług prania dywanów, wykładzin jak również czyszczenia tapicerki i materacy. Dlatego przygotowaliśmy taki przykładowy cennik. Jednak prosimy o kontakt z nami w celu dokładniejszego ustalenia cen poszczególnych usług. Oferujemy szeroki zakres usług, począwszy od takich, jak czyszczenie tapicerki, przez pranie dywanów, pranie wykładzin czy czyszczenie materacy. Świadczymy nasze usługi na terenie Legionowa, Warszawy i okolic, realizując zamówienia zarówno od indywidualnych klientów, jak i od instytucji czy firm.

Ceny ustalane są za każdym razem indywidualnie – w związku z tym, bierzemy pod uwagę stopień i rodzaj zabrudzenia, materiał, ilość zużytych środków piorących czy czas poświęcony na czyszczenie. Nasze ceny są konkurencyjne – poniżej przedstawiamy przykładowe:

Cennik usług
L.p.Rodzaj usługiCena
   1Poduszka5-10 zł
   2Krzesło10-15 zł
   3Pufa15-30 zł
   4Fotel25-50 zł
   5Tapczan60-80 zł
   6Wersalka80-100 zł
   7Sofa, kanapa90-120 zł
   8Materac 1 – osobowy, jednostronnieod 50 zł
   9Materac 1 – osobowy, dwustronnieod 70 zł
10Materac 2 – osobowy, jednostronnieod 70 zł
11Materac 2 – osobowy, dwustronnieod 90 zł
12Narożnik100-180 zł
13Dywan7-18 zł / m²
14Wykładzina7-15 zł / m²
15Wyłącznie usuwanie plamcena do ustalenia
16Impregnacjacena do ustalenia

CO ZAWIERA CENA PRANIA DYWANU BĄDŹ TAPICERKI?

Aby nieco wyjaśnić szczegóły techniczne usługi przygotowaliśmy tekst opisujący technikę jak wykonujemy nasze usługę . Zapraszamy do zapoznania się z tą informacją.

JAK PRZEKAZUJEMY WYCENĘ DLA USŁUG RENOWACJI ORAZ CZYSZCZENIA SKÓRY

Renowacja skóry oraz czyszczenie tapicerki skórzanej jako usługa  jest traktowana oddzielnie i z tego powodu za każdym razem cennik jest przedstawiany indywidualnie. Ponadto zapraszamy też do skorzystania z naszych usług renowacji butów o której więcej można się dowiedzieć z zakładki Usługi.

POZOSTAŁE ZASADY DLA NASZYCH CEN

Minimalna wartość zamówienia: 100 zł

Powyższy cennik prania dywanów,, tapicerki, ,wykładzin i materacy  nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych.

Chętnie udzielimy więcej szczegółowych informacji o naszych  cenach i usługach.  Zapraszamy do kontaktu z nami.

Potrzebujesz więcej informacji ?
 

 

lub zadzwoń do nas : 507786159