Masz brudny materac? Zapach moczu?
Napisz do nas! biuro@czyszczenie-tapicerki-warszawa.pl

PRANIE MATERACY WARSZAWA I LEGIONOWO

 

Czy zastanawiasz się czasem nad przyczyną niespokojnego, płytkiego snu? Czy co rano wstajesz zmęczony i cały dzień masz kiepskie samopoczucie? Przyczyna może tkwić w materacu, z czego często nie zdajemy sobie sprawy. Skuteczne okaże się profesjonalne  pranie materaca z pomocą CLEANART.

CLEANART – CZYSTY MATERAC - SPOKOJNY SEN

Na ogół nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie zagrożenie czeka na nas we własnym łóżku. To najczęściej roztocza żywiące się pleśnią i naskórkiem, ale również zdarzają się groźne pluskwy. Także brud, kurz oraz plamy i zapachy odbierają nam poczucie komfortu. Doskonałym rozwiązaniem jest regularnie czyszczenie materacy.

Pranie materacy z naszą firmą, wykonane jest zawsze dokładnie i sumiennie. Do czyszczenia stosujemy profesjonalny zestaw urządzeń, w skład którego wchodzi specjalistyczna lanca do prania materacy. Tym sposobem czyszczenie materaca nie powoduje jego przemoczenia, a czas jego schnięcia jest bardzo skrócony. Środki jakie posiadamy i wysoka temperatura prania są pomocne w oczyszczaniu materacy.

CLEANART – SPRÓBUJ, A ZAUWAŻYSZ RÓŻNICĘ!

Oferujemy pranie materacy przy wykorzystaniu profesjonalnych środków renomowanych firm takich jak Chemspec i Prochem. Aby uzyskać jak najlepsze efekty stosujemy specjalistyczne :

  • detergenty do prania,  
  • prespray,
  • odplamiacze, 
  • odświeżacze i dezodoranty, 
  • środki czynne biologiczne,
  • środki bakteriobójcze,
  • impregnaty.

Czyszczenie materaca może odbywać się jednostronnie lub dwustronnie. Mamy też specjalne programy prania materacy gdy jest potrzebne nie tylko odświeżenie ale i dezynfekcja materaca. Jest to przydatne dla hoteli, domów opieki jak i klientów indywidualnych dla których jest istotne zachowanie czystości materaca. Polecamy wpis na naszym blogu.

 

Oferujemy usługę czyszczenia każdego rodzaju materaca – zarówno dziecięcego, jak i dla dorosłych. Rejon naszego działania to :  Warszawa Białołęka,  Warszawa Bemowo, Warszawa Wola,Warszawa Targówek, Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Praga, Legionowo, Jabłonna, Łomianki, Wołomin, Kobyłka, Ząbki, Zielonka , Radzymin, Nowy Dwór Mazowiecki, Nieporęt, Serock, Wieliszew. 

 CleanArt

05-120 Legionowo

ul. Sobieskiego 29/23

tel. 507786159

biuro@czyszczenie-tapicerki-warszawa.pl