Chcesz zlecić pranie wykładziny?
Napisz do nas! biuro@czyszczenie-tapicerki-warszawa.pl

PRANIE WYKŁADZIN DYWANOWYCH 

 

Plamy na wykładzinie mogą być trudne do samodzielnego usunięcia, nie wspominając o tym, że czyszczenie wykładzin na własną rękę może skończyć się ich uszkodzeniem. Na zabrudzonych powierzchniach gromadzi się nie tylko kurz, ale także bakterie i roztocza, które sprzyjają powstawaniu alergii i chorób. Dlatego szczególnie istotne jest pranie wykładzin  w sposób profesjonalny.

 

CLEANART TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA TO, BY TWOJA WYKŁADZINA WYGLĄDAŁA JAK NOWA

 

Czyścimy wykładziny wykonane z:

  •        Polipropylenu,
  •        Poliamidu,
  •        Poliestru,
  •        Wełny.

Nasze usługi obejmują również wykładziny o składzie mieszanym.

Nasza firma oferuje profesjonalne pranie wykładzin biurowych oraz domowych. Używamy tylko wysokiej jakości środków chemicznych, renomowanych firm, takich jak Chemspec czy Prochem, które eliminują zabrudzenia i pomagają pozbyć się plam oraz nieprzyjemnych zapachów. Środki czyszczące dobieramy odpowiednio, w zależności od gatunku tkaniny, stopnia i rodzaju zabrudzenia.

 

Wybierając naszą usługę - pranie wykładzin,zawsze staramy się zabezpieczamy miejsce naszej pracy.  Nasze usługi polecamy firmom, placówkom przedszkolnym i szkolnym, biurom czy bibliotekom. Obszar naszych usług – Legionowo,  Jabłonna,  Chotomów, Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki,   Warszawa Białołęka, Warszawa Targówek, Warszawa Bemowo, Warszawa Wola, Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Praga,  Zielonka, Ząbki, Wołomin, Radzymin,  Wieliszew ,Białobrzegi, Nieporęt, Serock i inne.

 CleanArt

05-120 Legionowo

ul. Sobieskiego 29/23

tel. 507786159

biuro@czyszczenie-tapicerki-warszawa.pl