Masz brudną tapicerkę w samochodzie?
Skontaktuj się z nami! biuro@czyszczenie-tapicerki-warszawa.pl

Usługi

PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

 

Pranie tapicerski samochodowej wydaje się być niezwykle proste. Wbrew pozorom wcale tak nie jest. Czyszczenie tapicerki samochodowej wymaga czasu, umiejętności, profesjonalnych środków, urządzeń i cierpliwości. Dlatego warto powierzyć tę czynność profesjonalistom, takim jak CLEANART.

CLEANART - SPECJALIŚCI OD CZYSZCZENIA TAPICERKI 

W samochodach spędzamy coraz więcej czasu i widać to po ich tapicerce. Z czasem zaczyna zmieniać kolor i pokrywać się po prostu brudem. Pojawiają się na niej plamy, sierść, błoto czy piach. W takiej sytuacji CLEANART zawsze stanie na wysokości zadania i wykona na pewno profesjonalnie czyszczenie tapicerki Twojego samochodu.

CLEANART - ZACZYNAMY SPRZĄTANIE!

Nasza firma zawsze dba o wysoki poziom swoich usług. Do czyszczenia tapicerki samochodowej wykorzystujemy najlepszej klasy produkty, takie jak:

  • odkurzacz czyszczący na sucho NUMATIC,
  • odkurzacz  piorący (ekstraktor)  ASHBYS,
  • oprysk ciśnieniowy MAROLEX
  • szczotki VIKAN
  • prespray CHEMSPEC lub PROCHEM
  • środki do prania ekstrakcyjnego CHEMSPEC lub PROCHEM 
  • środki do odplamiania  CHEMSPEC lub PROCHEM 
  • środki do impregnacji  CHEMSPEC lub PROCHEM
  • środki do neutralizacji zapachów  CHEMSPEC lub PROCHEM 

 Do prania stosujemy ciepłą lub zimną wodę w zależności od rodzaju surowca. Zobacz jaka jest nasza cena prania tapicerki samochodowej.

CLEANART - EFEKTYWNI W DZIAŁANIU!

Nasze zabiegi rozpoczynamy od odkurzania wszystkich elementów, pokrytych tapicerką oraz odplamiania. Następnie przychodzi czas na pranie tapicerki. Obszarem naszych działań są: siedzenia, podłokietniki, wykładzina w bagażniku i na podłodze, boczki i słupki drzwi oraz podsufitka.

Podczas prania tapicerki samochodowej pamiętamy o wycieraniu na sucho elementów plastikowych, aby nie pozostawić na nich zacieków.

Ostatni etap, to suszenie tapicerki. Może się to odbywać przy włączonym nawiewie powietrza oraz lekko uchylonych oknach. W okresie letnim tapicerka schnie samoczynnie.

CLEANART - CZYSTOŚĆ I ŚWIEŻOŚĆ W TWOIM AUCIE

Samochód to wizytówka kierowcy. To nie tylko piękna, czysta karoseria, ale również zadbana tapicerka. Powierz naszym specjalistom swój samochód, a będziesz cieszyć się jego czystym I pachnącym wnętrzem!

Obszar działania Cleanart to Warszawa oraz pobliskich miejscowości takich jak Marki, Wołomin, Ząbki, Zielonka, Wołomin, Legionowo, Jabłonna , Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki, Dziekanów, Laski

 CleanArt

05-120 Legionowo

ul. Sobieskiego 29/23

tel. 507786159

biuro@czyszczenie-tapicerki-warszawa.pl