Pora na czyszcznie dywanu?
Pierzemy profesjonalnie. Napisz do nas! 
biuro@czyszczenie-tapicerki-warszawa.pl

PRANIE DYWANÓW LEGIONOWO, WARSZAWA I OKOLICE 

Dywan jest elementem wyposażenia, które zdobi pomieszczenie. Wymaga też odpowiedniej dbałości, ale domowe sposoby nie zawsze okazują się być wystarczające. Wówczas warto zwrócić się o pomoc do specjalistycznej firmy, takiej jak CLEANART.

 

Przy użyciu odpowiednich, nowoczesnych technologicznie urządzeń oraz najwyższej jakości środków chemicznych pranie dywanów daje satysfakcjonujące rezultaty. Czyścimy dywany wełniane, jak również te o długim włosiu zwany shaggy lub włochacz oraz poliestrowe, poliamidowe  i polipropylenowe dywany, o krótkim czy też długim włosiu.

 

W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt piorący oraz czyszczący dywany oraz stosujemy szeroką gamę różnego rodzaju środków chemicznych – zawsze dostosowanych do rodzaju surowców, z jakich jest wykonany dywan. Ze szczególną dbałością traktujemy dywany wełniane – dla nich proponujemy specjalny program czyszczenia oraz środki posiadające atest Organizacji Woolsafe. Usuwany róznego rodzaju plamy oraz zapachy . Polecamy zobaczyć  nasz cennik prania dywanów.

 

 Używamy urządzeń i środków piorących tylko renomowanych firm:

  •         Numatic,
  •         Ashbys
  •         Sebo
  •         Prochem,
  •         Chemspec

CLEANART – STARANNOŚĆ NA KAŻDYM ETAPIE!

Od początku do końca przestrzegamy procedur wysokiej jakości usług. Podłogi i panele drewniane zabezpieczamy folią, która jest podkładana pod dywan przed rozpoczęciem prania. Zawsze zmieniamy obuwie zewnętrzne. Nasza załoga posiada specjalne uniformy do pracy, z logo firmy.  

 

Czyszczenie dywanów odbywa się u klienta – w mieszkaniu, w domu, w lokalu firmowym bądź w siedzibie instytucji.  Dojazd zawsze jest zwarty w cenie usługi.

Działamy na teranie miast: Legionowo, Jabłonna, Warszawa Białołęka, Targówek, Bemowo, Wola, Bielany, Żoliborz, Praga, Łomianki, Zielonka, Ząbki, Wołomin, Radzymin, Nowy Dwór Mazowiecki, Białobrzegi, Nieporęt, Serock, Wieliszew i innych. 

 CleanArt

05-120 Legionowo

ul. Sobieskiego 29/23

tel. 507786159

biuro@czyszczenie-tapicerki-warszawa.pl